pendik oto çilingir

Merve Oto Çilingir

Merve Oto Çilingir Merkezi otomabilleriniz için oto çilingir hizmeti sunmaktadır. Araçlarınızın da evleriniz gibi sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Aynı hassasiyeti biz de göstererek bizlere ulaşan müşterilerimize üst düzey kalitede hizmet vererek araçlarının kapılarını açıyoruz. Bizlere +90 530 932 93 43 numaralı telefondan ulaşarak randevu alabilirsiniz. Mobil ekibimiz bu randevu doğrultusunda aracınızın olduğu yere gelerek araç kapılarını açar.

Merve Oto çilingir hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz. Zaman zaman herkes arabasının içinde anahtarı unutabilir veya bir şekilde arabanınızın kapıları kapanıp kitlenebilir. Hatta tecrübelerimize dayanarak küçük çocuğu olan ailelerin bu sorunla daha çok yüz yüze kaldığını söylebiliriz. Oto çilingir hizmeti için firmamız yıllardır Sancaktepe ilinin birçok ilçesine mobil ekip avantajıyla hizmet götürmektedir. Araçlarınızın yanına en kısa sürede giderek kapılarını açar ve siz de aracınıza kavuşmuş olursunuz.

Merve Oto Çilingir Hizmeti

Çilingir hizmeti konusunda her firmayla çalışmanızı asla önermiyoruz. Çünkü oto çilingir konusu hem tecrübe hem de hassasiyet istemektedir. Biz güvenli kadromuz hizmet garantili ürünlerimizle sizlere hizmet sunuyoruz. Birçok anahtarcının yarıda bıraktığı veya yetersizlik yüzünden beceremediği oto anahtar ve oto çilingir konusunda firmamız profesyonel olarak hizmet yürütmektedir. Aracın size ait olduğu belgeleri gelen ekibimize göstererek Otomobilinizin kapısını açtırabilirsiniz.

Merve Oto Çilingir Hizmeti haricinde çilingir hizmeti de almak istiyorsanız bizlere +90 530 932 93 43 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bir çilingir firmasında ve çilingir ustasında şu özellikleri aramanız gerekmektedir:

  • Mutlaka oda kaydı olmalıdır.
  • Belirli bir adresi olmalıdır.
  • Ustalık ve kalfalık belgesi olmalıdır.
  • Kimlik sorulduğu zaman direkt olarak göstermelidir.
  • Dikkatli ve sabırlı olmalıdır.
  • Sabıka kaydı olmamalıdır.
  • Sorumluluk sahibi olmalıdır.
  • Sorunlara hızlı bir biçimde çözüm önerisi üretmelidir.
  • Herhangi bir sağlık veya görme sorunu olmamalıdır.
  • Ellerini ve parmaklarını iyi bir şekilde kullanabilmelidir.

Merve Oto Çilingir İletişim

Merve Oto Çilingir, Oto Kapı Açma işlemleri için firmamıza 0533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşabilir veya aynı numara üzerinden WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır çilingir hizmeti veren firmamız sizleri yarı yolda bırakmayarak araçlarınız ve otomobilleriniz için de oto çilingir hizmeti sunuyor. Bizlere her zaman istediğiniz saatte ulaşarak aracınıza ulaşamama sorununuz konusunda yardım alabilirsiniz. Ruhsat Sahiplerinin bize başvurması sonrasında ekibimiz size gelerek otomobillerinizin kapısını uzman ekibimizle birlikte açar. Herhangi bir şekilde araç sahibinin izni olmadan bizden araç çilingir hizmeti talep etmeyiniz.

Merve Oto Çilingir Fiyatları

08:00 / 08:00 Arası [ Gündüz ] Fiyat Listesi 00:00 / 07:00 Arası [ Gece ] Fiyat Listesi
Kapı açma 50 ₺ arası 70 tl Kapı açma 70 ₺ arası 150 tl
Kilit değiştirme 50 ₺ + Malzeme Kilit değiştirme 70 ₺ + Malzeme

"Merve Çilingir Evinize En Yakın Nöbetçi Çilingir !"

Arayın 15 Dakikada Kapınıza Gelelim.

Merve Çilingir

Merve Çilingir kapıda kaldığınızda sizlere 24 saat hizmet sunmaktadır, kapınızın arkasında yada içeride anahtarlarınızı unuttuğunuzda uzman çilingir ustalarımız ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Merve Çilingir firması olarak Sancaktepe Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili anahtarcı olarak hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

0533 516 86 90